Jak hrát EHL?
NHL 22 Článek Jak hrát EHL?

Jak hrát EHL?

Nicolas Heller

Nicolas Heller

18. 10. 2021 10:00

Zaujala tě možnost zahrát si ENYAQ Hockey League ve hře NHL 22 za jeden z klubů Tipsport extraligy? Účast v EHL je zcela zdarma a registrace zabere jen pár kliknutí. Pokud chceš hrát o titul šampiona a finanční odměnu 150 000 Kč, věnuj pozornost následujícím instrukcím.

Základní předpoklady

  • Jsi občan České republiky
  • Je ti 18 let nebo více
  • Vlastníš konzoli Playstation 5, hru NHL 22 v PS5 verzi, máš předplacenou službu Playstation+ a máš vytvořený Hockey Ultimate Team (HUT) tým.

Zaregistruj se

Ze všeho nejdřív je potřeba, abys zaregistroval svůj hráčský účet

Připoj se na Discord

Discord bude sloužit jako hlavní komunikační kanál po celou dobu turnaje. Zajistí nejen okamžité předávání informací o zápasech, ale také rychlé odpovědi adminů na tvé případné dotazy. Pro připojení využij tento odkaz.

Přihlas se do kvalifikace

Po registraci na webu přejdi do záložky „kvalifikace“ a vyber si kvalifikaci v termínu, který ti vyhovuje. Dej pozor! Body ze všech kvalifikací se sčítají, čím víc jich odehraješ, tím větší počet bodů můžeš získat. Pokud jsi zodpovědný a registruješ se s předstihem, ulož si upomínku třeba do svého chytrého telefonu, ať svoji šanci v EHL nepromarníš!

Pravidla kvalifikace a ligy najdeš ZDE.

Potvrď svou účast

Než se pustíš do zápasů, je nutné, abys na stránce vybrané kvalifikace před jejím začátkem potvrdil svou účast a to pomocí tzv. „check-in“. Díky tomu budeme vědět, že jsi na zápas připravený. Check-in je nutné provést nejdříve dvě hodiny a nejpozději 15 minut před zahájením kvalifikace, pokud svoji účast nepotvrdíš, tvé místo připadne náhradníkům.

Ukaž, co umíš

V tuto chvíli máš za sebou všechny administrativní povinnosti, tudíž přichází to nejdůležitější. Ukázat, co v sobě máš. Najdi svého protivníka v pavouku, nastřílej mu co nejvíce branek, probojuj se co nejdále v turnaji, posbírej co nejvíce bodů a vybojuj si pozvánku do draftu. Pak už jen věř, že jsi oslnil některý z týmů a že právě ty budeš jedním z draftovaných hráčů. Pokud ano, čeká tě ligová fáze a následné play-off, kde už půjde skutečně o všechno.

Pokud se chceš dozvědět více o celém herním systému EHL, pokračuj ZDE.

Související články