Jak probíhá EHL?

Ještě před tím, než se pustíš do hry o finanční odměnu  v hodnotě 150 000 Kč, budou se ti hodit informace o tom, jak přesně bude ENYAQ Hockey League probíhat. V tomto článku si celý koncept detailně představíme, abys byl na vše plně připraven. Vše ale začíná u úspěšné registrace, než se pustíš do studia systému, nezapomeň se registrovat ZDE.

1. Kvalifikační kola

Tvoje cesta začíná v online kvalifikacích. Dohromady jich bude vypsáno pět a v každé za svůj výsledek budeš oceněn body. Čím více kvalifikací se zúčastníš, tím více bodů můžeš nasbírat. Postupovat zde budeš klasickým pavoukem v zápasech BO1, jejichž skóre se bude sčítat. Každého protivníka si přidáš do svých přátel, následně zapneš režim Hockey Ultimate Team a v záložka Online zvolíš možnost Hrát s přáteli a zápas nastavíš podle stanovených pravidel, která najdeš ZDE. Ti nejlepší hráči z kvalifikačních kol se mohou těšit na pozvánku do vstupního draftu.

2. Vstupní draft

Vstupní draft je poslední důležitou zkouškou před vstupem do základní části ligy. Zde si týmy Tipsport extraligy vyberou své reprezentanty, kteří za ně budou bojovat v základní části a play-off.

3. Základní část

Po tom, co si každý klub vybere ve vstupním draftu dva reprezentanty, začne to pravé ligové poměřování sil. Základní část se bude hrát v režimu Hockey Ultimate Team (HUT), už teď bys měl tedy začít budovat svůj tým snů v režimu HUT, ať nejsi pozadu. Týmy odehrají v základní části zápasy každý s každým, ze kterých budou sbírat body do tabulky, tak jako to znáš z extraligy. Pamatuj, že v týmu nejsi sám, v zápasech bude záležet na výsledcích obou hráčů týmu. Týmy na 1. až 12. místě po základní části se mohou těšit na play-off.

4. Play-off

Pokud se dostaneš do play-off, patří ti obrovský respekt, budeš totiž jedním z nejlepších hráčů NHL 23 v Česku. Play-off se odehraje 12. dubna před veřejností. Hrát se bude opět v režimu HUT. Při rozlosování zápasů play-off bude záležet na umístění týmu v tabulce základní části. Na čtyři nejlepší týmy poté čeká pohádkový prizepool v hodnotě 150 000 Kč.

Zaujala tě ENYAQ Hockey League a máš chuť jít do toho naplno? Přečti si, jak se do EHL zapojit ZDE.